דרך חדשה לתת מתנה מושלמת – לעשות אותה אישית!

להעניק מתנה אישית זו הדרך הכי טובה להגיד למישהו "אתה מיוחד עבורי". אחרי 8 שנות ניסיון בצילום, עיצוב ושיווק מתנות אישיות, חיפשנו דרך המאפשרת יצירת מתנה אישית ומקורית בצורה קלה ונעימה.

כך נולד WayToSay, המאפשר  ליצור מתנה אישית ומפתיעה המביעה בדיוק את מה שאתם מרגישים. מתנה שמספרת את הסיפור המיוחד שלכם ויוצרת זיכרונות לכל החיים.

עכשיו זה פשוט!

WayToSay חוסך לכם את הצורך להמציא, לחשוב, לתכנן ואחר כך לחפש מי יכול להפוך את הרעיון למתנה. הצוות שלנו עושה בשבילכם כמעט הכל – חושב על רעיונות מקוריים, יוצר עיצובים מרגשים ובוחר מוצרים איכותיים. כל מה שנשאר הוא לצרף נגיעה אישית וליצור מתנה מרגשת שאומרת הרבה מעבר.

טקסט, תמונה ומיד עולה המתנה

חשוב לנו שתדעו בדיוק מה תקבלו. הממשק הקל והנוח שפיתחנו עבורכם מאפשר לראות מראש, עוד לפני ביצוע ההזמנה, איך יראה המוצר הסופי והמעוצב, כולל הכיתוב והתמונות שבחרתם.

100% שירות לקוחות

WayToSay עושה הכל בשביל להבטיח שהמתנות יגיעו אליכם במהירות האפשרית, תוך שימוש בטכנולוגיות ייצור מתקדמות על מנת לספק מוצרים באיכות גבוהה. WayToSay מקנה לכם 100% אחריות על אספקת מוצר ייחודי בהתאם למאפיינים שבחרתם.

חדשנות והתחדשות

Way to say כולל צוות מוכשר של מעצבים העובדים במרץ על מנת לתת מענה מקורי לכל חג ואירוע בחייכם. אנחנו מתמידים להוסיף מוצרים, עיצובים ורעיונות חדשים  כדי להציע לכם מתנה מקורית, שמביעה בדיוק את מה שאתם רוצים להגיד.

 

תמיד נשמח לשמוע איך הייתה החוויה שלכם.
אנחנו כאן בשבילכם ובשביל כל מי שאתם אוהבים.

אז שתהיה נתינה נעימה,
שלכם במתנה,
way to say